Wielka Brytania to kraj, który trzeba zobaczyć

Choć Wielka Brytania ma w Polsce dość słabą reputację jako miejsce, które warto zobaczyć, to naprawdę piękny kraj, w którym jest mnóstwo do zwiedzenia. Wystarczy wspomnieć o Londynie, jednej z największych aglomeracji świata, w której znajdziemy elementy kultur z całego świata. Wielka Brytania ma złą sławę głównie ze względu na pogodę. To fakt, jako wyspa Wielka Brytania często smagana jest przez deszcze i wiatry. Mimo wszystko latem jest to naprawdę przyjemne miejsce, w którym bez problemu można się nawet opalić, a nocne życie zaskoczy nawet bywalców Ibizy.

Co warto zobaczyć lecąc na wakacje do Wielkiej Brytanii? Oczywiście wyjazd na wsypę trzeba odpowiednio wcześnie zaplanować. Jeśli wybierzemy się do Londynu, musimy zapomnieć o odwiedzeniu innych lokalizacji. Londyn to prawdziwa miejska dżungla, która usiana jest legendarnymi miejscami. Londyn to miasto, w którym dobrze poczują się miłośnicy historii, muzeów i zabytków, a także osoby, które uwielbiają noce życie oraz koncerty. Londyn jest jednym z tych miast, które dosłownie żyje 24 godziny na dobę. Odwiedzając stolice Anglii koniecznie musisz zobaczyć Big Bena, Tower Bridge, przejechać się London Eye, zrobić zakupy lub choć odwiedzić Harrodsa, przejść się po Central Parku, czy też pójść pod okno królowej pod Buckingham Palace.

Jeżeli lubisz zaś nocne życie. W Londynie znajdziesz liczne festiwale, koncerty i imprezy. Koniecznie musisz odwiedzić Camden Town dzielnicę, w której impreza trwa praktycznie całą dobę – w pubach i na ulicach. Oczywiście Londyn, to nie cała Wielka Brytania. Do miejsc, które warto zobaczyć należą chociażby Manchester, Liverpool, praktycznie cała Szkocja z Edynburgiem na czele, czy też Oxford i Cambridge – przepiękne zabytkowe miasta uniwersyteckie. Wielka Brytania to jedno z najbardziej wielokulturowych państw na świecie, które po prostu trzeba zobaczyć.

Brazil

USA

Stany Zjednoczone, to jedno z najciekawszych i najbardziej niebywałych miejsc na ziemi. Sprawdź, co powinien zobaczyć każdy turysta odwiedzający USA.

Full Report


Wyspa Malta

Malutka wyspa Malta znajdująca się na środku Morza Śródziemnego jest jednym z najpiękniejszych oraz najbardziej egzotycznych zakątków Europy.

Full Report

Szukanie


Reklamodawcy