Co warto zobaczyć w Stanach Zjednoczonych

Stany Zjednoczone to od wielu lat jeden z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów. Dotychczas głównym powodem, dla którego Polacy odwiedzali Stany Zjednoczone, była chęć zarobku. Od kiedy podobne warunki finansowe można znaleźć w Europie, emigracja zarobkowa do USA znacznie spadła. Nie mniej jednak w dalszym ciągu Stany Zjednoczone są krajem, który przyciąga Polaków swoją wyjątkowością oraz odmiennością. USA to kraj, który po prostu trzeba zobaczyć. W Stanach wszystko jest zupełnie inne niż w Europie.

Podróż do Stanów Zjednoczonych wymaga jednak nieco zachodu. Do wjazdu na teren USA wymagana jest wiza. Amerykanie od lat obiecują zniesienie obowiązku wizowego, ale na razie nie ma widoku na zmiany. Jeżeli jednak uda nam się zdobyć wizę turystyczną, możemy zacząć planować wizytę w USA. Tutaj pojawia się zazwyczaj duży ból głowy. Ameryka to ogromny kraj, a do zobaczenia jest naprawdę sporo. Stany Zjednoczone można zwiedzać na wiele sposobów, w zależności od czasu, jakim dysponujemy na nasze wakacje. Jeżeli mamy mało czasu, warto udać się do jednego dużego miasta, aby dobrze je zwiedzić. Same na myśl cisną się Nowy Jork lub Los Angeles. Równie atrakcyjne są chociażby Las Vegas, Miami, czy polskie Chicago.

Dla osób posiadających sporo czasu oraz lubiących przygodę i nieznane bardzo atrakcyjnym sposobem na zwiedzenie Stanów Zjednoczonych i zobaczenie ogromnej różnorodności kraju, może być podróż przez cały kraj słynną Route 66, która wiedzie od jednego do drugiego wybrzeża Oceanu. Wyprawa taka to z pewnością spory koszt, ale przeżyta przygoda pozostanie w naszej pamięci na zawsze. Ameryka to kraj, w którym zobaczyć możemy także tak piękne cuda natury i przyrody jak chociażby Wielki Kanion Kolorado, Wodospad Niagara, czy też Park Yellowstone.

Brazil

USA

Stany Zjednoczone, to jedno z najciekawszych i najbardziej niebywałych miejsc na ziemi. Sprawdź, co powinien zobaczyć każdy turysta odwiedzający USA.

Full Report


Wyspa Malta

Malutka wyspa Malta znajdująca się na środku Morza Śródziemnego jest jednym z najpiękniejszych oraz najbardziej egzotycznych zakątków Europy.

Full Report

Szukanie


Reklamodawcy