Włochy, kraj pasty, pizzy i pięknych plaż

Włochy to kraj, który od dawna kojarzy się ciepło Polakom. W końcu to kraj, który zasłużył sobie Polsce na tyle, że wspominamy o nim w naszym hymnie narodowym. Słoneczna Italia i serdeczność mieszkańców półwyspu Apenińskiego od zawsze była świetnym lekarstwem na szarość i bylejakość polskich blokowisk. Włochy to kraj, który urzeka piękną pogodą, cudownymi krajobrazami i wielką różnorodnością. Włochy słyną z pięknych piaszczystych plaż, na których łatwo o złocistą opaleniznę. Północne Włochy to z kolei raj dla narciarzy oraz alpinistów. To właśnie tam rozciągają się jedne z najpiękniejszych pasm Alp w Europie.

Podróżując do Włoch powinniśmy dobrze zaplanować wycieczkę. Italia to kraj, w którym do zobaczenia jest tak dużo, że będziemy zmuszeni nie raz wrócić do Włoch. Mediolan, Neapol, Turyn, Rzym, Wenecja… lista pięknych włoskich miast praktycznie nie ma końca. Wenecja to jedno z lepszych miejsc dla zakochanych. Rzym to raj dla miłośników historii i zabytków. Sam Watykan jest wart spędzenia tam co najmniej jednego dnia. Włochy to kraj, w którym w każdym mieście i miasteczku roi się od restauracji, knajpek, smażalni ryb, pizzerii i pubów, w których przyjemnie spędzimy czas i dobrze zjemy.

Włochy to kraj nieoderwalnie połączony z morzem i dlatego jest to raj dla miłośników pływania i aktywności związanych z morzem – rejsów statkami, promami, czy łodziami. Obowiązkowym punktem dla każdego turysty, który zamierza odwiedzić Włochy jest Sycylia. Sycylia jest jedną z najpiękniejszych wysp na morzu Śródziemnym. Znajdziemy tam piękne góry, wulkan, urokliwe wioski, tętniące życiem winiarnie i spędzimy wiele niezapomnianych nocy. Będąc na Sycylii trzeba koniecznie odwiedzić także Palermo, miejsce inne niż pozostałe włoskie miasta.

Brazil

USA

Stany Zjednoczone, to jedno z najciekawszych i najbardziej niebywałych miejsc na ziemi. Sprawdź, co powinien zobaczyć każdy turysta odwiedzający USA.

Full Report


Wyspa Malta

Malutka wyspa Malta znajdująca się na środku Morza Śródziemnego jest jednym z najpiękniejszych oraz najbardziej egzotycznych zakątków Europy.

Full Report

Szukanie


Reklamodawcy